Dalmierz laserowy SurvGeo E100

Dalmierz laserowy SurvGeo E100
Dalmierz to urządzenie przydatne w najliczniejszych sytuacjach. Precyzyjny pomiar odległości to podstawa w branży budowlanej czy sporcie.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii laserowej w SurvGeo E100, urządzenie oferuje bardzo wysoką jakość pomiarów przy zachowaniu kompaktowości wymiarów i rozsądnej ceny. Ta technologia pozwala na zmierzenie odległości w bardzo krótkim czasie, co więcej – urządzenie umożliwia dokonywanie obliczeń na zmierzonych wartościach.

Dalmierz SurvGeo E100 mierzy odległość z dokładnością do 1,5 mm! Jego maksymalny  zasięg wynosi 100 metrów. Wyniki pomiarów mogą być prezentowane za pomocą jednostek systemu metrycznego oraz imperialnego (cale, stopy).
Przyrząd oferuje mnogość funkcji: stosuje różnorodne algorytmy pomiarowe (w tym pomiar objętości, pomiary pośrednie z wykorzystaniem twierdzenia Pitagorasa, suma i różnica pomiarów, wyznaczanie minimum i maksimum), a także posiada funkcje ułatwiające użytkowanie (podświetlenie ekranu, pamięć pomiarów, wskaźnik stanu baterii).

W dalmierz wbudowano rurkową libellę, która ułatwia utrzymanie urządzenia w poziomie i tym samym zwiększa dokładność pomiarów. Przyrząd posiada również gwint mocujący ¼’’.

Ponadto, w zestawie otrzymujemy nie tylko same urządzenie, ale też akcesoria do niego: opaskę na rękę, etui transportowe oraz baterie 3xAAA. Jeden komplet baterii wystarczy nawet na kilkadziesiąt tysięcy pomiarów.
Wymiary urządzenia to tylko 123x54x28 mm, a jego masa wynosi jedyne 180 gramów. 

 

Kategorie: NIERUCHOMOŚCI,