Wykrywacze ścienne Laserliner CombiFinder Plus oraz Laserliner MetalliFinder Pro

Wykrywacz Laserliner CombiFinder Plus
CombiFinder Plus to akcesorium nieodzowne podczas wykonywania prac w ścianie! Ten elektroniczny wykrywacz metali i instalacji elektrycznej pozwala na wyznaczenie w ścianie przebiegu zbrojeń, rur grzewczych i wodociągowych, a także przewodów pod napięciem. Urządzenie wyszukuje metale żelazne do głębokości 7,5 cm, natomiast metale nieżelazne – do 5 cm. Z kolei maksymalna głębokość wyszukiwania instalacji elektrycznej wynosi 4 cm.
Wskazania są wyświetlane na ciekłokrystalicznym, podświetlanym wyświetlaczu LCD, który może pokazywać także instrukcje obsługi urządzenia. Oprócz wizualnych sygnałów, CombiFinder Plus oferuje również ostrzeżenia dźwiękowe.
Przyrząd posiada funkcję automatycznej kalibracji umożliwiającą błyskawiczne dostosowanie go do różnych typów powierzchni. Z kolei funkcja Auto-Cal Plus pozwala w łatwy sposób odgraniczać mierzone obiekty, kiedy korzystamy z trybu skanowania w poszukiwaniu metali.
Właściwy poziom bezpieczeństwa podczas pracy jest zapewniony dzięki stałemu ostrzeganiu w wypadku wykrycia wysokiego napięcia.
Urządzenie działa dzięki energii z jednej baterii 9V.

Wykrywacz Laserliner MetalliFinder Pro
Ten wyjątkowo zaawansowany technicznie wykrywacz metali i przewodów pod napięciem nie tylko pozwala na detekcję występowania metalu w ścianie, ale też mierzy dokładną głębokość. Dzięki zastosowaniu MetalliFinder Pro zapobiegniemy niechcianym przewierceniom i ustalimy, czy w danej sytuacji możliwe jest wiercenie otworu danej głębokości.
Urządzenie pozwala na wykrycie metali żelaznych aż do głębokości 7,5 cm, metali żelaznych do głębokości 5 cm, natomiast lokalizacji instalacji elektrycznej jest dostępne do głębokości 4 cm.
Przyrząd kalibruje się automatycznie. Oprócz sygnałów wizualnych widocznych na dużym, podświetlanym wyświetlaczu LCD, obsługa ułatwiana jest przez sygnał dźwiękowy.
W MetalliFinder Pro zastosowano technologię pozwalającą na łatwe znalezienie środka badanego obiektu. Ponadto, urządzenie stale ostrzega przed wysokim napięciem.
Energię przyrząd czerpie z jednej baterii 9V. 

 

Kategorie: NIERUCHOMOŚCI,